דף הבית  |  הרשמו לרשימת תפוצה  |  צרו קשר  |  חומרי לימוד מותאמים לספרי הלימוד  
מתאים גם לתלמידים שמתחילים מ-ABC: סרטוני וידיאו שמציגים את האותיות והספרות ומלמדים שירים מוכרים, ומשחקי "הקשיבו ונחשו" שמלמדים אוצר מילים בסיסי.
האפליקציה מלמדת קריאה נכונה של אותיות הניקוד, בגרסאות הקצרות והארוכות שלהן. חיונית לתלמידים שאותיות הניקוד מבלבלות אותם, מכיוון שהוגים אותן באופן שונה כתנועות קצרות או ארוכות. האפליקציה כרוכה בתשלום בסך 11.50 ש"ח.
האפליקציה כוללת 6 משחקים כשבכל אחד מהם ניתן לבחור 6 רמות. כל המשחקים כוללים הקראה של המילים וכך מלמדים לא רק זיהוי מהיר של מילים נפוצות, אלא גם קריאה נכונה של מילים אלה. 2 משחקים ניתנים להורדה חינם. כדי לשחק ב-4 המשחקים הנותרים, יש לרכוש את הגרסה המלאה.
האפליקציה מתאימה לכל גיל ואף הוגדרה על-ידי תלמיד כיתה ט' כ"ממכרת". התלמיד מקבל כוכבים על כל אות שנכתבת כראוי, ועובר לאות הבאה רק לאחר שמילא את מכסת האותיות הנכונות.
האפליקציה החינמית מלמדת את שמות איברי הגוף עם תמונה, מילה כתובה והשמעה. ניתן ללמוד ב-3 רמות שונות כשברמה 1 הבסיסית ביותר, לומדים שמות של 28 איברי גוף.
האפליקציה כוללת 70 מאכלים ומשקאות נפוצים, המוצגים בתמונות צבע גדולות. היא מספקת משוב מיידי על כל תשובה שלכם וגם מסכמת את תשובותיכם כשאתם מסיימים.
האפליקציה כוללת 50 שמות של חיות עם תמונות צבע גדולות להמחשת כל שם של חיה. התלמיד מתבקש לבחור מילה המתארת את החיה שבתמונה מתוך 4 אפשרויות.
האפליקציה מיועדת ללימוד אוצר מילים בסיסי לפי נושאים: צבעים (חינם), חיות (חינם), מספרים, מזון, רכבים, איברי הגוף, פירות, פריטי לבוש, חפצים בבית, חיות ים.
האפליקציה כוללת 50 שמות של מקצועות עם תמונות צבע גדולות להמחשת כל מקצוע. התלמיד מתבקש לבחור מילה המתארת את המקצוע שבתמונה מתוך 4 אפשרויות. חינם וללא עלויות משניות.
מתאים לתלמידים שטרם למדו לכתוב וגם לכאלה שכבר למדו. המשחק מלמד מילים מהנושאים: תפקידים (jobs), בגדים, מזון, טיסה, ספורט, חדר אוכל, ערים מפורסמות, פירות וירקות, חיות ים, תחבורה, חיות בר, תווי פנים ואיברי גוף, חווה, מטבח, כלים מוזיקליים, נהיגה, אמנות, ארצות, דתות, קניות, בית ספר, שילוט, פעלים, מזג-אוויר ועוד.
המשחק מלמד 6000 מילים לפי נושאים כמו: אוכל, לימודים, קניות, שירותים, ספורט, פנאי, סביבה, אנשים, מראה, בריאות, בית, תחבורה ועוד. זאת בעזרת ממשק ידידותי המאפשר לבחור בתתי-נושאים ובמשחק המועדף ללימוד הנושא שנבחר.
לימדו את שלושת ההטיות של הפעלים החריגים (הווה, עבר וסביל) באמצעות משחק ניחוש בסגנון שאלון אמריקאי. המשחק מאפשר לכם לבדוק את תשובותיכם מיד בתום המענה על השאלה וגם נותן ציון סופי. בכל משחק תלמדו 10 פעלים או יותר (לפי בחירתכם).
אפליקציה ללימוד מילים למתחילים ולמתקדמים: חיות, מזון, פירות, ירקות, מספרים, וגם מילות תואר, אנשים, צורות, חפצים, ופעלים. בנוסף לנושאים חינמיים אלה, ניתן לרכוש נושאים נוספים ובהם: טבע, לימודים ועוד.
האפליקציה מציעה 2 פעילויות מומלצות: לימוד איות של מילים ראשונות (חיות, פירות וחפצים בבית), ובניית משפטים בסיסיים וקצרים. הפעילויות מאפשרות לתלמידים לבחור סדר אותיות למילים, או סדר מילים למשפטים. מומלץ במיוחד לתלמידים שמתקשים בכתיבת מילים ומשפטים באופן עצמאי.
האפליקציה מציגה תמונות ומשמיעה 4 משפטים שרק אחד מהם מתאר את התמונה באופן מדויק. עליכם לבחור את המשפט המתאר נכון את התמונה. (חינם)
האפליקציה מתרגלת הבנת הנשמע באמצעות השמעת דיאלוגים קצרים והצגת מספר שאלות בכתב, כדי לבדוק את הבנת הדיאלוג. (חינם)
זו אינה אפליקציה ללימוד אנגלית, אלא אפליקציה המיועדת לדוברי אנגלית. היא מלמדת את שמות ערי הבירה בעולם, ואת הארצות בכל יבשת. האפליקציה מקנה ידע כללי חיוני ללומדי אנגלית המתמודדים עם טקסטים הדורשים היכרות בסיסית עם תרבויות בולטות בעוולם.
מייק הוא מתרגל וירטואלי שישוחח ויתכתב איתכם באנגלית, במגוון רחב של נושאים ובהם היסטוריה, גיאוגרפיה ותרבות עכשווית.
קריאה וכתיבה
מילים ראשונות
מילים נוספות
איות ותחביר
הבנת הנשמע
אתגרים